دفاتر هواپیمایی

دفاتر هواپیمایی

بازی تاج و تخت:پایان امپراطوری

دفاتر هواپیمایی

دفاتر هواپیمایی یکی از کسب و کارهایی است که سال هاست در کشور ما مشغول به فعالیت هستند اما زمانی خیلی طرف دار داشتند و اما حالا مثل اول نمیتوانند برای مشتری تاقچه بالا بزارند اما چرا؟ چه شده ؟ با ما همراه باشید در وب سایت آکادمی بیمه تا به برسی این امر بپردازیم تا چنین اتفاقی در کسب و کار ما نیوفته

شاید برای خیلی از شما این سوال پیش بیاید که چرا نام این مجموعه از نوشته ها را که قرار است از این به بعد هر ماده در نشریه آیینه پاسارگاد چاپ شود ، بازی تاج و تخت گذاشته ام. چون در سریالی به همین نام در هر قسمت از آن به‌طور ناباورانه ای یک امپراطوری ظهور و پس از اتفاقاتی از بین می‌رود. در محیط کسب و کار جهانی نیز مشابه همین اتفاقات باعث ظهور و سقوط فعالیت‌های اقتصادی می‌شود که در این قسمت به یکی از آخرین رخداد های که در کشور خودمان نیز در حال انجام است اشاره میکنم .

*استفاده از زبان بدن در بازاریابی*

پایان امپراطوری دفاتر هواپیمایی:دفاتر هواپیمایی

شما یادتان می‌آید وقتی ما جوان بودیم تن ماهی کوپنی بود. شیر خشک هم همینطور. سیگار هم سهمیه ای بود. حتی یکی از بزرگان می‌گفت اگر می‌خواستی خانه‌ای در تهران بخری باید حتماً اسنادی دال بر سکونت ۱۰ ساله در تهران ارائه میدادی . یادش بخیر. عجب دوران خوبی بود در همین دوران که اتفاقاً تا ۵ سال پیش هم موضوع نوشته ما در آن ادامه داشت خریدن بلیط هواپیما هم دست کمی از سهمیه های مذکور نداشت. یعنی هر کسی که میخواست بلیط هواپیما بخرد یا باید دوست و رفیقی در شرکت‌های هواپیمایی می‌داشت و یا منت مسئولین آژانس های بند الفی را می‌کشید از دم npd داشتنند .

میخوام این مقاله رو بخونم
4 خطر در صورت انتخاب نکردن رسانه تبلیغاتی

حتماً می‌پرسید چگونه کافی بود خداوند به شما غضب می کرد و باید بلیط هواپیمایی را برای هفت روز دیگر رزرو می‌کردید که مقصد آن یکی از شهرستان های ایران بود. کفش هایتان را می‌پوشیدید . از خانه بیرون می آمدید و به یکی از دفترهای هواپیمایی مراجعه می‌کردید. از در وارد می‌شدید . و عده ی  زیادی مسئول باجه بیکار می دیدید. به سمت یکی می‌رفتید و سلام می کردید .

سلام مجدد : دفاتر هواپیمایی

سلام . پاسخی نمی شنیدی. مجدد سلام می‌کردید و باز هم پاسخی نمی شنیدید. سلام سوم از دهان شما خارج نشده بود یک چهره بسیار زیبا و در عین حال بسیار بد اخم و بد برخورد سر شما فریاد می‌زد (ولت کنن تا صبح بخیر سلام کنی مرسی اه )  اینجا بود که با اینکه  هنوز مرسی اه من نشده بود می فهمیدی که با یک کیس npd شدید روبه‌ رو هستید (خانم یک بلیط هواپیما میخواستم).

خانومی فرمود (بشین اونجا) دور و اطرافت را نگاه می کردی. اونجایی  در کار نبود. کلا پنج صندلی پشت باجه بود که ضمیر اشاره اش این بود و نه آن صدای بد اخلاقی به شمار نهیب میزد (کجا) متوجه نمی‌شوید. (وای کجا میخوای بری؟ شهرستان کجاست؟ برا کی میخوای) کمی و البته فقط کمی ناراحت می‌شوید. چون بیشتر از آن زیاد به نفع شما نیست. خلاصه این برخورد و کلی توهین و بی محلی بالاخره این بود

*بازاریابی*

دفاتر هواپیمایی
دفاتر هواپیمایی

npd واگیردار است :دفاتر هواپیمایی

 این تاریخ بلیط نداره تصمیم میگیری با یکی از دوستان که آشنایی در یکی از همین آژانس‌ها دارد تماس بگیرید و از او خواهش کنید که بلیطی برای شما جور کند اما یادتان می‌آید کهnpd واگیردار است و همان آشنا به اندازه همین مسئول باجه خودشیفته است و انگار کوهی را قرار است برای شما جابجا کند. ترجیحتان این است که گوشه خیابان صبر کنید تا اتوبوسی که در بخش قبلی این نوشته شما را به بیمارستان روانی برد این بار سر برسد شما را پیش یک مشاور روانشناس ببرد تا عقده های سرخورده تان را پیش او زار زار گریه کنید.

میخوام این مقاله رو بخونم
اشتباه ما در گوش دادن ، چگونه به طور موثر گوش کنیم؟

از شوخی این ماه که بگذریم باید عرض کنم که مسئله خرید کردن در ایران معضلی است. چه زمانی که کالاها و خدمات محدود بود و برای خرید باید منت فروشنده را میکشیدید و چه حالا که اوضاع فروش خوب نیست و فروشندگان به زور می‌خواهند هر محصولی را به هر روشی به شما بفروشند. یکی از خوبی‌های کسب و کارهای آنلاین حل معضلاتی از این دست است.

سایت اینترنتی علی بابا:دفاتر هواپیمایی

از روزی که سایت اینترنتی علی بابا اقدام به فروش بلیط های هواپیمایی به صورت آنلاین کرده دیگر لازم نیست این تعداد کیسnpd را تحمل کنیم هر زمان که خواستید بلیط های مربوط به مقصدتان را جستجو می کنید و ارزانترین و مناسب‌تری را می‌خرید. در هر لحظه هم که خواستید بلیط را پس می‌دهید و مبلغ پرداختی طبق تعرفه و قوانین سایت در جا به حساب شما باز می‌گردد . لشکرnpd ها در این جنگ هم شکست خوردند و امروز مودب تراز گذشته با شما صحبت می‌کنند . اگر بازهم می پرسید جایگاه بیمه در این داستان چه شد سر قولم هستم و به شما خواهم گفت .

پیشنهاد های ما….

[btn btnlink=”https://academibime.com/how-to-plan/” btnsize=”full” bgcolor=”#0066bf” txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″]چطور برنامه ریزی کنم؟[/btn][btn btnlink=”https://academibime.com/life-insurance/” btnsize=”full” bgcolor=”#0066bf” txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″]بیمه عمر نخرید[/btn][btn btnlink=”https://academibime.com/life-insurance-sales/” btnsize=”full” bgcolor=”#0066bf” txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″]آینده فروش بیمه های عمر[/btn][btn btnlink=”https://academibime.com/we-do-not-have-customer-information/” btnsize=”full” bgcolor=”#0066bf” txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″]اطلاعات کافی از مشتری نداریم[/btn]

سورس بین المللی

وحید طهماسبی هستم با سابقه 8 ساله بازاریابی و فروش که در کسوت های مختلف از جمله مسئول فروش و مدیر فروش فعالیت داشتم و در حال حاضر مشغول آموزش به علاقه مندان این حوزه هستم

کانال تلگرام

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.