آینده فروش بیمه های عمر

آینده فروش بیمه های عمر

آینده فروش بیمه عمر

تاریخچه تاسیس بانک در کشور ایران

فروش بیمه عمر = در تاریخچه تاسیس بانک در کشور ایران آمده که در ابتدای فعالیت مردم به رغبتی به سپرده گذاری در بانک نشان نمی‌دادند تاریخچه این عدم رغبت چندان دور نیست هنوز هم مردم از روی شوخی روزگاری را به یاد هم می آورند که اسکناس‌ها در متکاها جا خوش می کرد این گونه عدم رغبت ها در کشور ما سابقه دار بوده و به عبارتی این مسئله ای فرهنگی محسوب می شود هنوز هم نیمه اول 80 شمسی را به یاد داریم که هیچ کسب و کاری انتقال وجه خرید دستگاه خود پرداز را قبول نداشت حتی ادارات دولتی نیز تنها فیش های معروف به دوقبضه را قبول می کردند.

امروزه چه کسی را سراغ دارید که حساب بانکی نداشته یا چه کسب و کاری را سراغ دارید که دریافت ها و پرداخت های دستگاه خودپرداز را قبول نداشته باشد.داستان بیمه های عمر تفاوتی با این موارد ندارد. کمبود سرمایه اجتماعی در کشور ما همواره زمینه را برای اعتماد دیرهنگام فراهم می‌کند .در سابقه تاریخی ایران موارد مالی،بهداشتی،آموزشی و…بسیاری وجود دارد که پذیرفتن آن توسط مردم سال های متمادی به طول انجامیده.اما سرانجام پس از پذیرفته شدن توسط مردم این موارد به رویه های لایتغیر تبدیل شد.

فروش بیمه عمر
فروش بیمه عمر

بی اعتمادی به بیمه های زندگی

سوال اینست که چه زمانی مردم به بیمه‌های زندگی اعتماد میکنند.بزرگترین خدمتی که بیمه پاسارگاد به صنعت بیمه کشور کرده اینست که زمینه افزایش اعتماد را به بیمه های زندگی فراهم کرده.اولین موج سررسید بیمه های عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد در سال‌های ابتدایی قرن ۱۴۰۰ خودنمایی خواهدکرد.

میخوام این مقاله رو بخونم
اشتباه ما در گوش دادن ، چگونه به طور موثر گوش کنیم؟

در همین موج سررسید است که عده زیادی از بیمه‌گذاران و یا ذی نفعان بیمه نامه اندوخته ریالی خود را دریافت می‌دارند همین اندوخته است که اولین قدم را در جلب اعتماد مردم برمی‌دارد به ناگاه و در بازه زمانی کم عده زیادی اندوخته بیمه نامه خود را به صورت واقعی و ریالی در دستان خود می بینند بیمه نامه ها و جداول اندوخته ای که تا دیروز حکم یک تکه کاغذ داشتند در آن زمان حکم طلا را پیدا خواهند کرد مشکلی که بخش اعظم فروشندگان بیمه عمر در پاسخ به این سوال مشتری که اگر پولی به ما پرداخت نشد چه داشتند {حتی چندین مکتوب تنها در پاسخ به این سوال مشتریان نوشته شده است} به ناگاه تبدیل به بزرگترین ابزار بازاریابی ایشان خواهد شد .

حقیقت اینست که اولین مشتریان بیمه های زندگی بعد از این موج، کسانی هستند که اندوخته های خود را دریافت داشته اند. نمی‌توان این نکته را نادیده گرفت که همین افراد به صورت سینه به سینه مشوق خرید دیگران خواهندشد.حتی این پیش بینی چندان دور نخواهد بود که فروش بیمه های زندگی{فروش بیمه عمر} در 10 سال آینده حداقل جایگزین وثایق کارمندان و کارگران شاغل خواهد شد.

باید توجه داشت که درشرایط جدید نحوه فروش بیمه عمر تفاوت میکند.فروشندگان میتوانند امیدوار باشند که مشتریان شان در خرید بیمه نامه دوباره بهشان رجوع میکنند.

آینده فروش بیمه های عمر
آینده فروش بیمه های عمر

اعتماد به بیمه های زندگی

اما در کنار این امید بیمه هایی نیز وجود دارد نخستین فرصتی که در این شرایط به تهدید تبدیل می‌شود آشنایی مشتریان بیمه های زندگی و کم و کاست یک محصول بیمه ای است. در واقع مشتریان مرحله بی اعتمادی را گذرانده و با ورود به مرحله اعتماد به بیمه های زندگی به دنبال انتخاب بیمه نامه های بهتر و عواید بیشتر خواهد بود. اینجاست که بیم آن می‌رود اتفاقی مانند کاستی های بعضی از موسسات مالی و اعتباری روی داده و شرکت‌هایی به دنبال کسب منابع بیشتر تعهدات غیر قابل ایفا را قبول کنند.

میخوام این مقاله رو بخونم
تبلیغات در بیمه عمر

اینجاست که وظیفه فروشندگان بیمه‌های زندگی{فروش بیمه عمر} معطوف به شفاف سازی توانمندی های یک شرکت بیمه و خصوصیات مثبت محصول بیمه ای آن شرکت می شود. اعضای شبکه فروش بیمه های زندگی باید تلاش کنند تا ضمن حضور موثر تر در بازار با ارتقای دانش حرفه ای خود شامل آشنایی کامل با مفهوم توانگری ،آشنایی کامل با مفهوم شکایات، آشنایی کامل با مفاهیم فنی بیمه زندگی شامل ذخایر ،آشنایی کامل با صورت های مالی و مسایل مالیات و مواردی از این دست ضمن توانایی در پاسخگویی به مشتریانی که به زودی برای خرید بیمه نامه های بهتر تسلط بیشتری نسبت به مفاهیم خواهند یافت خود نیز در انتخاب شرکت بیمه توانمند برای همکاری دانش کافی را به دست آورند. آینده فروش بیمه های زندگی روشن است.

همایش بیمه های عمر

اولین همایش فروش بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد در روز ۲۶ دی ۱۳۹۶ در سالن هتل المپیک تهران با ارایه تجربیات دست‌اندرکاران بیمه عمر به منظور بررسی راهکارهای توسعه فروش بیمه های زندگی در صنعت بیمه برگزار شد .این شماره از ماهنامه آیینه پاسارگاد به همایش مذکور اختصاص یافته. هیئت اجرائی این همایش را آقایان فرامرز روحانی ،بهروز نیرومند راد، علی کارخانه، فرهاد مصفا، احمد یاری و کاوه دباغ عهده دار بودند.

[btn btnlink=”https://academibime.com/characteristics-of-an-insurance-agent/” btnsize=”full” bgcolor=”#0066bf” txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″]تاثیر خصوصیات شخصی نماینده در فروش بیمه [/btn]

[btn btnlink=”https://academibime.com/creativity-on-sale/” btnsize=”large” bgcolor=”#0066bf” txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″]خلاقیت چرا و چگونه[/btn][btn btnlink=”https://academibime.com/life-insurance/” btnsize=”large” bgcolor=”#0066bf” txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″]بیمه عمر نخرید..[/btn][btn btnlink=”https://academibime.com/” btnsize=”large” bgcolor=”#0066bf” txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″]صفحه اصلی[/btn]

درصورت خواندن مطالب و رفرنس

وحید طهماسبی هستم با سابقه 8 ساله بازاریابی و فروش که در کسوت های مختلف از جمله مسئول فروش و مدیر فروش فعالیت داشتم و در حال حاضر مشغول آموزش به علاقه مندان این حوزه هستم

کانال تلگرام

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است