پیشنهاد گزینه های زیاد

پیشنهاد گزینه های زیاد

 نه می شنویم زیرا گزینه های زیادی مقابل او قرار می دهیم.

 

پیشنهاد گزینه های زیاد

پیشنهاد گزینه های زیاد یکی از عوامل نه شنیدن از مشتری میباشد که متاسفانه بازار یاب ها و فروشنده ها رعایت نمیکنند و همین عامل باعث میشود که مشتری نتواند از بین این همه انتخاب یکی را بردارد مشتری حرفه ای فروشنده حرفه ای هم میخواد.مشتری که حتی برای مشاوره هم نزد شما می اید اگر شما یک فروشنده حرفه ای باشید و بتوانید متناسب با شخص و شرایط او دو نهایت سه پیشنهاد به وی دهید میتواند تبدیل به خرید شود. از مشتری نه می‌شنویم چون میخواهیم با ارائه ی جدول های متفاوت سرمایه گذاری ، او را به طمع بیندازیم و از این نقطه ضعف او استفاده کنیم، غافل از اینکه با هر یک جدول اضافه ای که ارائه می کنیم، مشتری را یک گام از خرید دور می کنیم.

یک فروشنده حرفه ای : پیشنهاد گزینه های زیاد

تصور کنید برای خرید یک پیراهن به مغازه ای مراجعه کرده اید. پیراهنی را پشت ویترین می‌بینید و مورد پسندتان واقع می‌شود و از فروشنده همان پیراهن را درخواست می کنید. اگر فروشنده بلافاصله همان پیراهن را بدون هیچ سوال و جوابی برایتان بیاورد و در جعبه قرار دهد و جعبه را داخل پلاستیک گذاشته و به شما تقدیم کند ، چه اتفاقی می افتد؟ آیا شما  بلافاصله پول را نمی دهید و از مغازه خارج نمی شوید ؟

پیشنهاد گزینه های زیاد
پیشنهاد گزینه های زیاد

حالا اگر همان فروشنده۱۰ عدد پیراهن روی میز کارش ردیف کند و شروع به ارائه توضیحات بی‌دلیل و تعریف و تمجید کردن از هر کدام از آنها بکند، آیا تصمیم خرید برای شما سخت تر نخواهد شد؟ آیا احتمال خرید شما پایین‌تر نخواهد آمد ؟

میخوام این مقاله رو بخونم
اشتباه ما در گوش دادن ، چگونه به طور موثر گوش کنیم؟

فروش در بیمه های عمر: پیشنهاد گزینه های زیاد

در فروش بیمه ی عمر هم وضعیت به همین منوال است. فروشندگان ضعیف برای پوشاندن ضعف خود به استفاده از جدول متوسل می شوند و آنقدر خودشان و مشتری را درگیر جدول می‌کنند که یادشان میرود دارند بیمه عمر می فروشند.

زمانی که مشتری ذهنش درگیر عدد و رقم می شود، سوالاتی از این قبیل برای پیش می آید:

*آیا اگر پولم را در بانک بگذارم ، سود بیشتری نصیبم نمی شود ؟

* بعد از 30 سال با پدیده تورم چه کنم ؟

* آیا بهتر نیست شرایط این شرکت را با سایر شرکت های بیمه ای مقایسه کنم ؟

اهمیت سوال : پیشنهاد گزینه های زیاد

همین سوالات باعث می‌شود که مشتری جدول های شما را با خودش از رقبای ببرد و آنها هم با ترفند های غیر حرفه ای و ارائه جدول های متفاوت و بازی کردن با سرمایه های خود و حادثه و امراض ، مشتری تان را بیشتر به انحراف می‌کشند و مشتری را کاملا گمراه می کند و به طور کامل از خرید منصرف می‌کند. آنها با ارائه هر جدول جدید و با تبلیغات بر علیه شما ، او را در انصراف از خرید مصمم تر می کنند و در نهایت هم مشتری عطای خرید را به لقایش می بخشد.

تاکنون چند درصد از مشتریانی که از شما جدول گرفته اند، برای خرید نزد شما بازگشته اند ؟

به جای ارائه جدول‌ها نیازها ، دغدغه ها و آرزوهای مشتری را کشف کنید و با ارتباط دادن آن با بیمه عمر مناسب ، او را به مرحله ای برسانید که ایمان پیدا کند خرید بیمه ی عمر نیازهایش را برآورده میکند.

میخوام این مقاله رو بخونم
تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی،برای جذب مشتری

سوالات مهم که باید خوانده شود…

از همین حالا برای همیشه خودتان و مشتریانتان را از شر جدولها خلاص کنید.

به نظر شما اگر شخصی پیشنهاد گزینه های زیاد را به شما بدهد آیا شما از وی خرید میکنید؟

به نظر شما اگر خودتان پیشنهاد گزینه های زیاد را به کسی بدهید احساس نمیکنید شخص گیج شده؟

به نظر شما پیشنهاد گزینه های زیاد باعث خرید نکردن شخص نمیشود؟

به نظر شما پیشنهاد گزینه های زیاد باعث این نمیشود که مشتری فکر کند شما یک فروشنده حرفه ای نیستید و نتوانستید وی را قانع کنید؟

سوالات زیادی را میتوان گفت که پیشنهاد گزینه های زیاد چقدر امکان دارد یک فروش را کاملا کنسل کند ولی شما سعی کنید در هنگام مشاوره دادن یک سری اصول را رعایت کنید تا بتوانید یک فروش عالی همراه با رضایت مشتری داشته باشید که قطعا اگر مشتری در بازه زمانی کوتاهی از شما راضی بود قطعا مشتری ارجاعی از سمت این شخص برای شما خواهد آمد.

لطفا با ما همراه باشید 

به امید موفقیت شما در امر فروش 

[btn btnlink=”https://academibime.com/we-do-not-have-customer-information/” btnsize=”large” bgcolor=”#8224e3″ txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″]اطلاعات کافی از مشتری نداریم[/btn][btn btnlink=”https://academibime.com/life-insurance-is-religious/” btnsize=”large” bgcolor=”#8224e3″ txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″]بیمه عمر از نگاه فقهی[/btn][btn btnlink=”https://academibime.com/” btnsize=”large” bgcolor=”#8224e3″ txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″]صفحه اصلی[/btn][btn btnlink=”https://academibime.com/news-page/” btnsize=”large” bgcolor=”#8224e3″ txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″]بلاگ خبری[/btn]

 

وحید طهماسبی هستم با سابقه 8 ساله بازاریابی و فروش که در کسوت های مختلف از جمله مسئول فروش و مدیر فروش فعالیت داشتم و در حال حاضر مشغول آموزش به علاقه مندان این حوزه هستم

کانال تلگرام

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  1. نویسنده سایت
    ۳:۵۷ ۱۳۹۷/۰۱/۲۲

    چرا اکثر فروشنده ها پیشنهاد های زیادی به خریدار میدهند؟

  2. pingback خلاقیت چرا و چگونه ؟ | چگونه خلاق باشیم | ایده های خلاقانه در فروش |