بیمه عمر چیست؟

بیمه عمر چیست؟

بیمه عمر چیست؟

پس انداز طلایی برای اینده

بیمه عمر چیست ؟ به منظور ایجاد پس انداز مطمئن، تامین اتیه افراد و کاهش دغدغه و نگرانی در طول زندگی، شرکت بیمه پاسارگاد در راستای اهداف حمایتی از بیمه گذاران خود طرح نوین بیمه عمر وتامین اتیه را بر مبنای بیمه نامه جامع عمر، هم زمان با سایر کشورهای پیشرو، در ایران عرضه می نماید.در این طرح افراد با پرداخت مبالغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در اتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر را نیز خواهند داشت.

تعهد بیمه پاسارگاد در این بیمه نامه در صورت حیات بیمه شده در پایان مدت ، پرداخت اندوخته بعلاوه سود مشارکت در منافع به صورت یکجا به بیمه گذار خواهد بود.

در صورت فوت بیمه شده ، پرداخت سرمایه بیمه عمر بعلاوه اندوخته تشکیل شده تا زمان فوت به استفاده کننده در قرارداد می باشد.بیمه عمر چیست

پوشش های تکمیلی بیمه عمر و تامین اتیه

بیمه عمر چیست؟
بیمه عمر چیست
بیمه عمر چیست

در صورت تقاضای بیمه گذار و درج پوشش در بیمه نامه امکان استفاده از پوشش های درج شده در همین صفحه ، فراهم است.

1-فوت در اثر حادثه

چنانچه بیمه شده طی مدت بیمه نامه به علت حادثه فوت نماید ، معادل 2، 3و یا 4، برابر سرمایه بیمه عمر به استفاده کنندگان از قرارداد قابل پرداخت می باشد.

2-نقص عضو و از کارافتادگی در اثر حادثه

در صورتی که بیمه شده در زمان اعتبار بیمه نامه به علت حادثه دچار نقص عضو یا از کار افتادگی دائم و قطعی شود بیمه گر متهعد است غرامت مربوط را بر اساس جداول نقص عضو بیمه حوادث شخصی و سرمایه بیمه از کار افتادگی پرداخت نماید.

میخوام این مقاله رو بخونم
فنون ارتباط موفق

3-هزینه پزشکی در اثر حادثه بیمه عمر چیست

در این پوشش صورتحساب درمانی که در اثر حادثه هزینه شده باشد تا سقف تعهدات مندرج در بیمه نامه در هر سال بیمه ای قابل پرداخت است.

4-معافیت از پرداخت حق بیمه

با دریافت این پوشش چنانچه بیمه شده به هر علت دچار از کارافتادگی کلی و دائم گردد و قادر به انجام هیچ گونه فعالیتی نباشد بیمه گر از دریافت حق بیمه صرف نظر نموده و بیمه نامه را به اعتبار خود باقی نگه می دارد.

5-پرداخت سرمایه از کار افتادگی

بیمه شده در صورت از کار افتادگی کلی ودائم به هر علت ، علاوه بر معافیت از پرداخت حق بیمه فوق غرامتی معادل سرمایه مندرج در قرارداد حداکثر تا سقف 000/000/40 تومان از بیمه پاسارگاد در یافت می نماید.

6-پوشش بیماری های خاص(بیمه عمر چیست؟)

در صورتی که بیمه شده در طول مدت بیمه نامه به هر یک از بیماریهای سرطان {cancer}، سکته قلبی {myocardial infarction}،سکته مغزی {stroke}،جراحی عروق قلب {surgery coronary}، و پیوند اعضای بدن {main-organ-graft}، بر طبق تشخیص پزشک معتمد شرکت مبتلا گردد بیمه پاسارگاد معادل سرمایه بیمه تحت پوشش و حداکثر تا مبلغ 000/000/25

به ازای هر یک از بیماریها به بیمه شده پرداخت می نماید.

7-پوشش بیمه اتش سوزی منزل مسکونی

بیمه گذار/بیمه شده می تواند به همراه این بیمه نامه پوشش بیمه اتش سوزی برای منزل مسکونی خو تهیه نماید. بیمه گذار /بیمه شده می تواند مالک ساختمان مورد بیمه بوده ویا مالک مورد نظر به صورت استیجاری در اختیار وی باشد . سرمایه اتش سوزی بیمه نامه ضریبی از پرداخت حق بیمه به میزان 500 ، 750 ، 1000 و یا 1500 برابر حق بیمه ماهانه خواهد بود.

میخوام این مقاله رو بخونم
بیمه عمر و تامین آتیه و مشکلات بازنشستگان

سقف تعهد جهت پوشش بیمه اتش سوزی در سال اول 000/000/100 تومان می باشد و در سال های بعد با افزایش 5% و یا 10% تا 000/000/500  تومان قابل افزایش می باشد.

مزایای استثنایی و خاص

{با توجه به ذخیره بیمه نامه عمر وتامین اتیه }

*اعطای پوشش درمان جهت هزینه های بیمارستانی

*اعطای کارت هدیه اتش سوزی منزل مسکونی در صورت پرداخت حق بیمه به صورت یکجا

دارندگان بیمه عمر بر اساس میزان جمع اندوخته بیمه نامه ها می توانند از تخفیفات ویژه بهره مند شوند :

*10 تا 35% از بیمه بدنه اتومبیل {سواری شخصی}

*20 تا 40% بیمه اتش سوزی منزل مسکونی

*20 تا 40% بیمه حوادث انفرادی

*10 تا 35% بیمه درمان مسافرتی خارج از کشور

[btn btnlink=”https://academibime.com/emotional-and-emotional-intelligence/” btnsize=”full” bgcolor=”#8224e3″ txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″ btnicon=”fa fa-question-circle”]6 راه برای تقویت هوش هیجانی و احساسی[/btn]

[btn btnlink=”https://academibime.com/suggest-a-lot-of-options/” btnsize=”large” bgcolor=”#8224e3″ txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″]پیشنهاد گزینه های زیاد[/btn][btn btnlink=”https://academibime.com/inappropriate-product/” btnsize=”large” bgcolor=”#8224e3″ txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″]ارائه محصول نامناسب[/btn][btn btnlink=”https://academibime.com/life-insurance-is-religious/” btnsize=”large” bgcolor=”#8224e3″ txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″]بیمه عمر از نگاه فقهی[/btn]

 

وحید طهماسبی هستم با سابقه 8 ساله بازاریابی و فروش که در کسوت های مختلف از جمله مسئول فروش و مدیر فروش فعالیت داشتم و در حال حاضر مشغول آموزش به علاقه مندان این حوزه هستم

کانال تلگرام

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):